Понеділок, 24.06.2019, 21:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Бориславська ЗОШ І-ІІІ ст. №8

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 27
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці шкільних олімпіад

Результати

ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

за 2017-2018 н.р.

Місце Предмет Прізвище, ім’я учня Клас П.І.Б. вчителя

І
 
Трудове навчання (хлопці) Луців Микола 9 Миськів М.І.
Фізика Дубинчук Ірина 7-А Баган В.О.
Інформаційні технології Савчин Микола 11 Ковтало О.Р.
ІІ Англійська мова Шемлій Сергій 11  
Фізика Бегей Ростислав 11 Баган В.О.
Економіка Походенько Наталя 11 Богуцька Г.М.
Географія Шемлій Сергій 11 Богуцька Г.М.
Укр. мова та література Паращак Ірина 8-Б Дубас О.М.
Шемлій Сергій 11 Дубас О.М.
Хімія Ваньчак Марта 10 Лісунова О.С.
Історія Паращак Ірина 8-Б  
Скородумова Ірина 9 Бавмкетнер М.В.
Шемлій Сергій 11 Бавмкетнер М.В.
ІІІ Математика Хим’як Соломія 6-Б Собко В.Й.
Паращак Ірина 8-Б  
Бегей Ростислав 11 Собко В.Й.
Біологія Бавметнер Христина 9 Шемеляк О.С.
Вербицька Ольга 10 Шемеляк О.С.
Трудове навчання (дівчата) Джуфер Марта 8-А Пайда Л.І.
Хімія Вледяну Вероніка 7-А Лісунова О.С.
Історія Кузан Оксана 10  
Християнська етика Ющак Ярина 10 Коваль В.З.
Екологія Ваньчак Марта 10  
Цмоканич Микола 11  

 

2016-2017 н.р.

Міські  

№ з/п

Учень

Клас

Місце

Предмет

П.І.Б. вчителя

1 Гоцуляк Любов 6 ІІ математика  Голяк О.Р.
2 Вледяну Христина 7 ІІ фізика Баган В.О.
3 Паращак Ірина 7 ІІІ математика Голяк О.Р.
фізика Баган В.О.
4 Галишин Соломія 8 ІІ укр. мова і літ.
Дубас О.М.
біологія Тропак М.О.
5 Бойко Ігор 9 ІІ трудове навчання Миськів М.І.
6 Ваньчак Марта 9 ІІІ фізика Баган В.О.
7 Ющак Ярина 9 ІІ хр. етика Коваль В.З.
8 Цмоканич Микола 10 ІІ економіка Голяк О.Р.
ІІІ хр. етика Коваль В.З.
хімія Лісунова О.С.
9 Шемлій Сергій 10 ІІ англ. мова  
укр. мова і літ. Дубас О.М.
10 Савчин Андрій 10 ІІІ інформаційні технології Ковтало О.Р.
11 Лепак Аркадія 11 ІІІ англ. мова Періг Н.Є.
12 Рудяк Христина 11 ІІІ економіка Голяк О.Р.

 

РЕЗУЛЬТАТИ
участі учнів школи у ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.

 

У 2016-2017 н.р. учні нашої школи вибороли призові місця в з 10 навчальних дисциплін: української мови та літератури, біології, хімії, трудового навчання, інформаційних технологій, математики, фізики, англійської мови, економіки, християнської етики .

Всього учні школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад вибороли 17 призових місць, з них:

І – 0 місць,

ІІ – 8 місць,

ІІІ – 9 місць.

Результати по предметах такі:

                                         І місце                            ІІ місце                                  ІІІ місце

Англійська мова                                                0                                    1 (Шемлій С.)                        1 (Лепак А.)

Німецька мова                                                   0                                    0                                             0

Математика                                                        0                                    1 (Гоцуляк Л.)                        1 (Паращак І.)

Біологія                                                              0                                     1 (Галишин С.)                        0

Укр. мова та література                                    0                                     2 (Галишин С., Шемлій С.)    0

Фізична культура                                              0                                     0                                             0

Християнська етика                                          0                                     1 (Ющак Я.)                           1(Цмоканич М.)

Трудове навчання (хл.)                                     0                                     1 (Бойко І.)                                0

Трудове навчання (дівч.)                                  0                                      0                                              0

Інформатика                                                      0                                      0                                              0

Інформаційні технології                                   0                                      0                                             1(Савчин А.)

Фізика                                                            0                                      0                                            3(Вледяну Х., Паращак І., Ваньчак М.)

Історія                                                                0                                      0                                             0

Географія                                                           0                                      0                                             0

Правознавство                                                  0                                       0                                             0

Хімія                                                                  0                                       0                                             1(Цмоканич М.)

Основи економіки                                            0                                       1 (Цмоканич М.)                    1(Рудяк Х.)

Астрономія                                                       0                                        0                                            0

Екологія                                                             0                                        0                                           0

 

Разом – 17 балів – місце серед шкіл міста

 

Результати принесли учні: Гоцуляк Л. (6-а кл.) – (ІІ м.)

               Вледяну Х. (7-а кл.) – (ІІІ м.)

          Паращак І. (7-б кл.) – (ІІІ, ІІІ м.)

Галишин С. (8-а кл.) – (ІІ, ІІ м.)

                Ваньчак М. (9 кл.) – (ІІІ. )

                Бойко І. (9 кл.) – (ІІ м.)

                Ющак Я. (9 кл.) – (ІІ м.)

                Цмоканич М. (10 кл.) – (ІІ, ІІІ, ІІІ м.)

                Шемлій С. (10 кл.) – (ІІ, ІІ м.)

                Савчин А. (10 кл.) – (ІІІ м.)

      Рудяк Х. (11 кл.) – (ІІІ м.)

                Лепак А. (11 кл.) – (ІІІ м.)

Вчителі: Голяк О.Р., Баган В.О., Дубас О.М.,Коваль В.З., Шпуляр.О.Р., Періг Н.Є., Лісунова О.С., Ковтало О.Р., Миськів М.І., Тропак М.О.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Copyright MyCorp © 2019
uCoz